نیمکت دانش آموزی

نیمکت های دانش آموزی تک نفره

هر کدام از تجهیزات مدارس با توجه به شرکت سازنده  دارای ویژگی ها و طراحی های خاصی می باشند اما باید به نکاتی توجه نمود تا از خریدی با کیفیت برخوردار بود .

نیمکت مدارس در مدل و ابعاد و شکل های متنوعی می باشد که مربیان و مسئولین مدارس با توجه به شرایط و فضای کلاس های آموزشی باید مدارس را تجهیز نمایند . نیمکت ها در سه مقطع پیش دبستان / دبستان / راهنمایی و دبیرستان طراحی و تولید می شوند ک هربا توجه به رده سنی دانش آموزان دارای ویژگی های متفاوتی می باشند . برای مثال ابعاد و اندازه های مختلف دارند . نیمکت های مقطع پیشدبستان برای کودکان 4 تا 6 سال / نیمکت مقطع دبستان برای دانش آموزان 7 تا 12 سال و نیمکت های مقطع راهنمایی ودبیرستان که دارای اندازه و ابعاد و متریال یکسانی می باشند برای نوجوانان 13 تا 18 سال در حال تولید هستند .

نیمکت های تک نفره تا مقطع راهنمایی قابل تولید هستند اما بهتر است برای مقطع دبیرستا از نیمکت های دو و سه نفره استفاده شود . نیمکت های تک نفره تمامی قابلیت های دیگر نیمکت ها را دارد ولی با ابعاد کوچک تره چرا که فقط مخصوص استفاده ی یک نفر می باشد . نیمکت مدرسه ی تک نفره از جهت اینکه فقط برای یک نفر طراحی و تولید می شود بسیار راحت تر است و دانش آموزان جایگاه ویژه ای برای خود در کلاس های آموزشی خواهند داشت .

متریال نیمکت های تک نفره فلز آهن و چوب ام دی اف می باشد . پایه های نیمکت دانش آموزی تک نفره از فلز آهن و رویه های آن از چوب ام دی اف می باشد که بسیار در برابر ضربه مقاوم می باشد و دانش آموزان می توانند مدت زمان زیادی از آنها استفاده کنند بدون اینکه دچار شکستگی یا فرسودگی شوند . پایه های فلزی دارای رنگ های متنوعی هستند ولی یکی از رنگ های پر فروش پایه ها رنگ مسی می باشد . تمامی پایه ها با رنگ الکترو استاتیک پوشیده اندو جلوه ی بسیار زیبایی دارند .

تمامی نیمکت ها دارای آپشن هایی هستند که باعث شده این محصولات کاربرد بیشتری داشته باشند و دانش آموزان حس راحتی بیشتری داشته باشند، از نمونه های قابلیت های نیمکت دانش آموزی می توان به جامدادی / قلاب و ورقه جا کتابی آن اشاره نمود .

با استفاده از ابزار آلات به روز و پیشرفته جایگاهی برای قرار دادن مداد یا خودکار مصرف کنندگان طراحی شده .

قلاب های ایجاد شده در دو طرف میز باعث شده دانش آموزان بتوانند کیف و وسایل خود را به آن آویزان نموده و فضایی برای کیف بر روی صندلی یا میز اشغال  نشود .

ورقه جاکتابی که ازفلز آهن با ضخامت هفت میلی متر می باشد جایگاه بسیار مناسبی برای قرار دادن کتاب و وسایل مورد نیاز دانش آموزان می باشد . البته این سه آپشن به انتخاب خریداران قابل حذف یا نصب هستند .

نمونه دیگر نیمکت دانش آموزی تک نفره صندلی های فایبر گلاس هستند و از مقاومت بسیار بالایی دارند و مدل جدیدتری می باشند و از مکانیزم بسیار محکم و مدرنی برخوردار هستند که قابل استفاده در تمامی مقاطع می باشند و از رنگ بندی های متنوعی برخوردار هستند .

همانطور که می دانیم رنگ بندی کلاس های آموزشی رابطه مستقیم با روحیه ی دانش آموزان دارد و می تواند انگیزه انها را بر ای یادگیری بهتر مباحث بیشتر کند .

هر رنگی دارای طول موج مشخصی است و می تواند نوع رفتار در شخص را تعیین نماید . مثلا رنگ قرمز حس هیجان را در فرد افزایش می دهد و معمولا در مقاطع پیش دبستان از رنگ قرمز استفاده می شود یا رنگ بنفش خالت سکون و رنگ زرد و آبی حس ارامش را ایجاد می کند .

مسئله ی بعدی در رابطه با نیمکت های مدارس استاندارد های آن ها می باشد که عدم داشتن استاندارد باعث ایجاد مشکلات جسمی و ذهنی در دانش آموزان می شود .

نیمکت های غیر استاندارد موجب خمیدگی کمر و افزایش گودی کمر می شوند و دانش اموز نمی تواند تمرکز کافی را برای یادگیری دورس داشته باشد و باعث درگیری های ذهنی نیز می شود .

کلیه محصولات اموزشی شرکت تیوان با سه سال گارانتی به کلیه نقاط ایران ارسال می شود .

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *