نیمکت تک نفره

نیمکت تک نفره ی تیوان تجهیز

نیمکت های دانش آموزی تک نفره تقریبا از نظر ظاهری همانند نیمکت های دو و سه نفره می باشند اما ابعاد و اندازه های کوچک تر و همچنین تنها مخصوص یک نفر می باشد .

نیمکت ها دارای قابلیت های بسیاری هستند و در سه  مقطع پیش دبستان / دبستان / راهنمایی و دبیرستان در حال طراحی و تولید هستند . مهم ترین مسئله برای خرید نیمکت مدرسه ی تک نفره توجه به اصول استاندارد آن می باشد تا بتوان از محصولی با کیفیت برخوردار بود . نیمکت های دانش آموزی مقطع پیش دبستان مناسب کودکان 4 تا 6 سال .

نیمکتهای دانش آموزی مقطع دبستان مناسب دانشآموزان 7 تا 13 سال و نیمکت های دانش آموزی مقطع راهنمایی و دبیرستان که دارای متریال و اندازه و ابعاد یکسانی هستند متناسب برای نوجوانان 13 تا 18 سال می باشد .

نیمکت های تک نفره دارای جا مدادی / قلاب و جاکتابی هستند که برای مصرف کنندگان بسیار کاربردی می باشد .

جا مدادی های طراحی شده با استفاده از ابزار آلات مدرن و به روز باعث شده دانش اموزان بتوانند مداد و خودکار خود را در آن قرار دهند .

قلاب های تعبیه شد در دو طرف نیمکت کار را برای دانش آموزان راحت تر نموده و می توانند کیف و وسایل خود را به قلاب ها آویزان نمایند چرا که فضای کمتری را اشغال می کند و دانش آموزان مجبور نیستند کیف های خود را بر روی صندلی یا میز قرار دهند .

ورقه ی جاکتابی فلزی با ضخامت هفت میلی متر در زیر میزها به جلوه ی نیمکت ها افزوده و دانش آموزان می توانند کتاب و وسایل مورد نیاز خود را در این جایگاه بگذارند . البته سه آپشن گفته شده در فوق انتخابی می باشد و مربیان و مدیران می توانند انها را حذف و یا نصب کنند .

نیمکت تک نفره از دو متریال چوب ام دی اف و فایبرگلاس می باشد که بسیار مقاوم و زیبا هستند و دارای رنگ های متنوعی می باشند . پایه های این محصول اهن با ضخامت یک می باشند و با رنگ الکترو استاتیک یا رنگ پودری پوشیده شده اند .

نیمکت های شرکت تیوان همگی دارای ابعاد و اندازه های استاندارد می باشند ، قابل ذکر است که استاندارد یکی از مهم ترین مباحث در خرید تجهیزات مدارس می باشد .

نیمکت های غیر استاند ارد و بی کیفیت باعث ایجاد اختلالات اسکلتی – عضلانی می شوند و در روحیه ی دانش آموزان تاثیر مستقیمی دارد .

این نیمکت باعث افزایش گودی کمر و خمیدگی کمر می شود .

تحقیقات اخیر در رابطه با تاثیر نیمکت ها بر روی ارگونومی بدن دانش آموزان نشان می دهد 80 در صد دانش آموزان دختر و 40 در صد دانش آموزان پسر داراری ناهنجاری های اسکلتی- عضلانی هستند که برخی از آنها جبران ناپذیرند و مربیان ومسئولین مدارسو حتی والدین باید به این نکات توجه ویژه ای داشته باشند چرا که جامعه در اینده ای نه چندان دور نیازمند نسلی سالم و پر شور می باشد .

مبحث بعدی در رابطه با خرید نیمکت تک نفره ، نوع رنگ آن می باشد : رنگ بندی نیمکت ها و اجزای داخل کلاس رابطه مستقیم با روحیه ی دانش آموزان دارد پس باید از رنگ هایی استفاده نمود تا انگیزه ی آنها را برای یادگیری مباحث افزایش دهد .

برای مثال رنگ قرمز حس هیجان را در فرد ایجاد می کند و رنگ بنفش حالت سکون را بوجود می آورد و رنگ های زرد و آبی و سبز حس ارامش را به همراه دارد که طراحان باید به این نکات توجه بسیاری داشته باشند . رنگ های روشن به ویژه رنگ های گرم که شامل قرمز و نارنجی و زرد می شوند سبب هوشیاری ذهنی و افزایش فعالیت های خاص بهره ی هوشی می شود بنابراین کلاس با رنگ آبی روشن یا زرد مایل به سبز به مراتب جلوه ی جذاب تری به نسبت کلاسی با دیواره های خاکستری دارد .

پژوهش های پی در پی در در رابطه با رنگ بندی کلاس های آموزشی ب اهمیت نقش رنگ در تعلیم و تربیت تاکید می کند .

کلیه محصولات اموزشی شرکت تیوان با سه سال گارانتی و با بهترین متریال و قیمت های نازل به سراسر نقاط ایران ارسال می شود .

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *